Contact

Kerkgebouw:

Elthetokerk
Blokweerweg 22
2953AB Alblasserdam
Tel. 078-6917027

 

Algemeen:

Ds. Hester Radstake

info@elthetokerk.nl

 

Pastoraat:

Ds. Hester Radstake:
tel. 078-6912690
radstake@elthetokerk.nl

 

Coördinatie bezoekwerk:
Gerda Vaartjes.
pastoraat@elthetokerk.nl

 

Kerkrentmeesters:
Ernst Hartsuiker
kerkrentmeesters@elthetokerk.nl

 

Scriba:
Inge Nieuwenhuis
scriba@elthetokerk.nl

 

Diaconie:
Heleen Dekker
diaconie@elthetokerk.nl

 

Bestuur Vereniging van Vrijzinnige Protestanten:
Voorzitter: Barend Luksen

Secretaris: Peter Dekker

bestuur@elthetokerk.nl

 

Kinderkring:

Bea van der Zouw-Nauta

Tel. 078-6930819

kinderkring@elthetokerk.nl

 

Reserveren Zaalruimte:

Margo v/d Graaf
Tel. 078-6914435

 

Schoonmaak kerkgebouw:

schoonmaakkerkgebouw@elthetokerk.nl